Нови гаџети од брендот GoClever во ДДСтор со одлични цени

 
Ви треба идеа за интересерн подарок. Изненадете ги најблиските со GoClever гаџети.
Дронови, Виртуал Риалити сетови, Сити бордови, Звичници, гпс, Таблети...
GoClever е реномирана фирма од Полска со повеќе од 8 годшно искуство. Производите се со одличен квалитет и многу прифатливи цени.

Прочитај повеќе... http://www.goclever.com/mk/
 
 
GOCLEVER CITY BOARD Self-balancing board/scooter

Интелигентен мобилен производ, кој носи елемент на забава во вашиот секојдневен живот. Структурата гарантира безбедност во сите временски услови.
Кога уредот е во движење свети во разнобојни LED светла.
Се контролира без напор, со лесни движења на нозете и наведнување на телото напред или назад. Исто така овозможува 360 ° ротација на едно место.
Со целосно наполнети батерии може да достигне до 20км.
Купи онлајн
 
DRONE GOCLEVER HD FPV with HD camera

Најдобро е да ја започнете вашата авантура со контролирање на лесна и динамична опрема, којашто може да биде лесно контролирана.
Движи се со брзина од 30km/h.
Големината навистина значи, особено кога станува збор за аеродинамиката.
GoClever дронот го има токмо тоа - перфектна големина.
Уредот е опремен со жироскоп со 6 оски, кое што гарантира стабиллност при летот, дури и при појава на ветар.
Купи онлајн
 
Virtual Reality Headset GOCLEVER ELYSIUM VR

GOCLEVER Elysium VR е уред со кој можете во секое време и на секое место да разгледувате слики во поинаква димензија и да имате незаборавно искуство.
Дури и без да го напуштате вашиот дом, вие можете да слетате на месечината.
Без разлика дали ја играте вашата омилена игра, гледате 3D филм или разгледувате фотографии, тоа ќе изгледа како навистина да сте таму!
Купи онлајн
 
Комплетна понуда

Јавете се или нарачајте онлјан. Вршиме испорака низ цела Македонија
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
 

Следете не

Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Instagram
Instagram
Website
Website
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
LinkedIn
LinkedIn
Google Plus
Google Plus
YouTube
YouTube