Блог

Најмоќните најтенките бизнис лаптопи - X1 Carbon и X1 Yoga

 
 
 • Intel® Core™ i7-6500U
 • 8GB DDR3
 • 256GB SSD
 • 14" WQHD
 • Windows 10 Pro 64
 • 36m. warranty
Купи онлајн
 • Intel® Core™ i5-6200U
 • 8GB DDR3
 • 256GB SSD
 • 14" FHD
 • Windows 10 Pro 64
 • 36m. warranty
Купи онлајн
ThinkPad X1 YOGA
 • Intel® Core™ i7-6500U
 • 8GB DDR3
 • 512GB SSD
 • 14″ WQHD
 • Windows 10 Pro 64
 • 36m. warranty
Купи онлајн
 
Facebook
Twitter
Website
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
LinkedIn
Google Plus
YouTube
Instagram

 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00